HOME / ГЛАВНАЯ INSTRUCTION / ИНСТРУКЦИЯ HOW IT WORK / КАК ЭТО РАБОТАЕT INFORM+ FREE / ХАЛЯВА
» Вход на сайт
» FAUCET LIST
» МЕТОДЫ ЗАРАБОТКА
» Друзья сайта
» Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » СТАТЬИ » Мои статьи

Як заробити в інтернеті? Як досягти успіху?

        Вітаю. Так як я Українець і статтю "Как заработать в интернете? Как достичь успеха?" я вважаю дуже важливою, а при її написанні я мислив українською, то вважаю своїм обов'язком опублікувати її рідною мовою.

     Отже. Як заробити в інтернеті? Як досягти успіху?

    Відповідь на це питання може прийти лише з часом і для кожного ця відповідь може бути кардинально різною.
      В інтернеті можна знайти велику масу інформації
"як заробити в інтернеті", але лише мізерна частина цієї інформації може допомогти Вам навчитися заробляти не вкладаючи своїх коштів. Найкращим способом я вважаю використовувати метод проб і помилок. Щоб розібратися і зрозуміти переваги цього методу  я хочу навести його плюси, - а саме: придбання знань і досвіду.
      Їх можна придбати тільки з часом і неодноразово помиляючись. Потрібно пробувати всі способи заробітку, які Ви знайдете в інтернеті і які Вас зацікавлять. Не спокушайтеся на гарні пропозиції, так як Вас неодноразово кинуть і це все-одно піде Вам на користь, адже Ви придбаєте крихту безцінного досвіду і знань. Навіть на так званих "лайно-сайтах" можна знайти якусь корисну інформацію.
      Щоб по справжньому почати заробляти в інтернеті і стати в цій справі успішним я хотів би Вам порадити встановити для себе кілька правил і постаратися іх дотримуватися:

  •      Не витрачайте час дарма;

  •      Звільніться від мотлоху;

  •      Зламайте перепони;

  •      Виключіть із життя бруд.

       Я розумію ці правила так:

  • Не витрачайте час дарма. Позбавтеся від звички витрачати час на даремні заняття, а саме: грати в онлайн-іграшки днями і ночами на проліт в гонитві за ілюзорними речами в них (прокачування), хоча іноді і можна розслабитися; займатися деградацією мозку в соціальних мережах, чатах, форумах. Я Вас запевняю, що часу на власний правильний розвиток у Вас з'явиться достатньо.

  • Звільнитеся від мотлоху. Подивіться на все, що Вас оточує: що коїться у Вашому житлі?; що коїться на робочому столі вашого комп'ютера?; в якому стані Ваше робоче місце? Якщо там бардак, то що ж тоді у Вашій голові? Викиньте всі непотрібні речі, якими ніколи не користувалися, видаліть непотрібні програми з комп'ютера, які встановили для інтересу. Ви побачите, що на місці викинутого непотребу відразу з'явиться те, що називається корисним і потрібним

  • Зламайте перепони. Намагайтеся не відхиляться, а долати всі труднощі. Як бульдозер ламайте всі перепони на своєму шляху. Не зупиняйтеся навіть якщо нічого не виходить, щоб потім не питати себе: "А якби Я все-ж таки ?...". Не бійтеся робити помилки, адже вони як я вже писав вище наділяють Вас безцінним досвідом і знаннями, які в свою чергу ведуть до досконалості.

  • Виключіть із життя бруд. Хоч я поставив це правило на останнє місце, - воно найважливіше. Намагайтеся спілкуватися тільки з тими людьми, які розвиваються, намагаються чогось досягти. Виключіть зі свого життя гниль, тобто скигліїв підриваючих Вашу впевненість в собі та успіху. Порвіть контакти з усіма, хто насміхаючись подібне каже: "Ну і скільки ти вже заробив?"; "Це безглузда ідея!"; "Знову начитався в інтернеті якоїсь нісенітниці!" і т. д.; - Це невдахи, яким Ви ніколи нічого не доведете. Перестаньте дружити з тими, хто просиджує штани за пивом, телевізором, комп'ютером займаючись деградацією мозку (ігри, соц. мережі, ...). Звільніть простір для УСПІХУ!

       Тепер задайте будь-ласка собі питання: "чи достатньо я заробляю?" Якщо Ваша відповідь - "мало", то я Вас розчарую і твердо скажу - "НІ! Вам досить!" І відмазка: "я хочу заробляти більше, але у мене не виходить" не має право існувати, адже ми заробляємо рівно стільки, скільки хочемо по справжньому.
P.S. Правила, опубліковані в цій статті підійдуть для всіх, хто хоче досягти успіху в будь-якій роботі.

 


Щоб поділитися в соціальних мережах цією інформацією натисніть на відповідну кнопку:

 

P.S.  Дорогі читачі! Ця сторінка проіндексована у пошуковах системах і копіювання її вмісу на свій ресурс (сайт, блог) буде вважатись як плагіат і неминуче призведе до зниження його рейтингу. Копіювання можливе лише із вказанням адреси першоджерела, тобто сайту work-metod.at.ua.

Випуск

 

Категория: Мои статьи | Добавил: kovalder (03.09.2014) | Автор: Александр "kovalder" E W
Просмотров: 610 | Теги: ми заробляємо рівно стільки, Звільніть простір для УСПІХУ, Як заробити в інтернеті?, скільки хочемо по справжньому, Як досягти успіху? | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
» ...
loading...
» ...
» ...
Copyright MyCorp © 2020